Skúsenosti

Skúsenosti

Biolampa prispela k mojej pohode a zisku medaily...

Lenka Šmídová – Reprezentantka ČR, najúspešnejšia česká jachtárka všetkých dôb, strieborná z OH v Aténach 2004, víťazka 3 pretekov Svetového pohára, bronzová z MS 2001 a rada ďalších úspechov, členka YC Spolana Neratovice


Skúsenosti

Dnes je biolampa náš rodinný priateľ...

Tomáš DVOŘÁK, reprezentant ČR v atletike– desaťboji, trojnásobný majster sveta (1997, 1999, 2001), bronzový z OH 1996, držiteľ svetového rekordu 8994 bodov (v rokoch 1999-2001)


Skúsenosti

Mám 10 rokov...

Alica Vařechová (Veľké Přílepy). Váš prístroj mi pomohol a najlepšie je na tom to, že keď ma niečo bolí svietiť si môžem aj sama....


Skúsenosti

Už 20 rokov trpím ťažkou lupienkou (psoriázou)....

Marek Faitl (Karlovy Vary). Pôvodne som si ho požičal na skúšku, aby som neurazil dobrú kamarátku, ktorá mi túto možnosť ponúkla, a s presvedčením, že ho zase v kľude vrátim, pretože ako iné metódy, ktoré som vyskúšal mi asi v ničom nepomôže. Ale nevrátil som! Naopak rád som ho zaplatil a s údivom som ďalej využíval jeho skvelé schopnosti.


Skúsenosti

Neviem, čo je nachladnutie, nádcha, chrípka, angína...

Jarmila Tosonowska (Uttenhofen, SRN). Svoju prvú biolampu so si kúpila asi pred 4 rokmi a od tej doby nedopustím na liečbu svetlom. Mne to pomáha na všetky možné bolesti, najviac v kĺboch. Kedykoľvek niekde niečo cítim, vezmem biolampu a svietim na miesto, kde to bolí a väčšinou je to hneď po prvých dvoch – troch svieteniach podstatne lepšie, niekedy aj úplne v poriadku.


Skúsenosti

Vobec nemusím používať lieky na bolesť

Jaroslava Vanečková (Karlove Vary). Ja som s vašou biolampou veľmi spokojná, vôbec neľutujem, že som zaň dala peniaze. Najviac mi pomáha na ten môj bedrový kĺb, krčnú chrbticu, na koleno – mám to po ťažkom úraze.